Často kladené dotazy

Jaké nabízíte kotle?

Na našich stránkách můžete vybírat ze 30 značek předních výrobců, různých typů kotlů. Šíří našeho sortimentu patříme k lídrům na trhu, v našem obchodě můžete vybírat z následujících typů kotlů:

Stojíme si za kvalitou, proto u nás nikdy nekoupíte kotel, který bychom pořídili z polského, nebo balkánského trhu. Tyto kotle jsou často velmi levné, ale nesou s sebou v českých podmínkách řadu problému při instalaci a uvádění do provozu. Všechny naše kotle, odebíráme od ověřených dodavatelů a splňují tak požadavky a legislativu pro český trh.

Nabízíte i montáž?

ANO! Proto Kotel na klíč. Na našich stránkách si nejen pořídíte kotel, ale zařídíme Vám také odbornou montáž, uvedení do provozu a následný záruční nebo pozáruční servis.

Mohu koupit jen samotný kotel?

ANO! Pokud máte zájem pouze o koupi kotle a instalaci si chcete řešit sami, můžete si u nás vybrat i bez doprovodných služeb. 

Jak dlouho standardně trvá výměna kotle a jak to vlastně celé probíhá?

Instalace kotle a jeho uvedení do provozu, včetně demontáže starého kotle trvá obvykle jeden den. K přesnějšímu harmonogramu prací je však nutná obhlídka na místě, která současně slouží i pro následné nacenění materiálové náročnosti. Po naší návštěvě Vám následně zašleme rozpočet a v případě souhlasu pak domluvíme konkrétní termín instalace.

Součástí našich služeb jsou další související služby jako kominické práce, revize, servis a případné posudky. To vše pro Vás zařídíme na klíč.

Jaká je cena?

Naše ceny odpovídají aktuální situaci na trhu. Ke koupi kotle od nás navíc dostáváte výhodnější cenu za montáž a uvedení do provozu. Naše komplexní služba Vám tak ušetří nejen čas, ale i peníže. Můžeme se opřít o 30 let zkušeností. Více informací a reference naleznete v sekci O NÁS

Je možné vymyslet nějaké formy financování?

Na našich stránkách současně nabízíme možnost financovat koupi kotle formou úvěru. Za tímto účelem spolupracujeme s finanční institucí OK Point, která spolupracuje se 16 bankami a úvěrovými společnostmi a může tak nabídnout velmi zajímavé podmíky pro čerpání úvěru. 

Zajišťujete také servis na kotle?

Pouze nákupem kotle to u nás nekončí! Pro své zákazníky jsme k dispozici pro jakékoli dotazy a požadavky. Pravidelné servisní kontroly Vám pak sami hlídáme a ve vhodný čas se sami ozveme.

Nabízíte také další služby?

V našem portfoliu služeb jsou veškeré vodoinstalatérské a topenářské práce, správy budov, instalace rentenčních nádrží a jádrové vrtání. Více informací v sekci O NÁS

Máte jiné dotazy?

Pokud máte další dotazy, obraťte se na nás na tel. čísle 777 261 703, zašlete e-mail na adresu info@kotelnaklic.cz nebo vyplňte formulář níže:

 


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: