O nás

 

 

Vítejte na našem internetovém obchodu Kotelnaklic.cz, který vznikl primárně za účelem zjednodušení celého objednávkového procesu od koupě kotle, instalace až po jeho revizi a pravidelný servis. Protože zajišťujeme celý proces instalace kotle, můžeme Vám při koupi kotle nabídnout bezkonkurenční ceny na montáž, revizi a servis. Zároveň také věříme, že Vám ušetříme velké množství času a nervů se sháněním kvalitních techniků.

EMAIL: info@kotelnaklic.cz    TELEFON: +420 774 898 028

Snažíme se o férové jednání a maximální transparentnost, proto jsou na stránkách všechny ceny za konkrétní služby. Nestane se tak, že na Vás pak technik přijde s částkou, která bude mimo Vaše očekávání. 

Můžete si u nás vybrat z 30 ověřených značek prvotřídních výrobců kotlů a 6 značek tepelných čerpadel. Zakládáme si na kvalitě, proto se Vám u nás nestane, že objednáte levný kotel, který je určený pro polský, nebo balkánský trh! Neboť to často brání v českých podmínkách, i v případě zakoupení známé značky, v uvedení kotle do provozu a nese to sebou řadu dalších problémů. Všechny naše kotle tak odpovídají podmínkám českého trhu a legislativy.

E-shop spravuje rodinná firma TOPO-Melichar, která v oboru vodoinstalatérství a topenářství podniká od roku 1991, tedy téměř 30 let.

topo_logo

Naše služby zahrnují:

 • montáže a opravy rozvodů vody
 • montáže odpadního potrubí
 • montáže plynových rozvodů a topení
 • montáže a dodávka tepelných čerpadel
 • montáže a výměny kotlů
 • výměny radiátorů a jejich redukce
 • výměny expanzních nádob a pojistných ventilů
 • výměny a nové instalace WC, van, umyvadel, vodoměrů a odpadních a vodovodních baterií
 • zkoušky těsnosti potrubí, napuštění otopného systému a uvedení do provozu
 • montáže požárních ucpávek
 • tlakové i strojní čištění odpadů
 • údržby budov a drobné opravy, pozáruční servis
 • prodej kotlů
 • revize kotlů
 • servis kotlů
 • opravy kotlů
 • jádrové vrtání
 • zajištění projektové dokumentace 

Veškeré svářečské a potrubářské montáže rozvodů provádíme z mědi, železa a všech dostupných plastů. Rovněž zajišťujeme tepelně-izolační práce.

Specializujeme se také na provádění jádrových vrtů stavebními konstrukcemi jako například beton, železobeton, zdivo o průměrech od 25 mm až po 200 mm. K vrtání používáme stroje špičkové kvality značek REMS a HILTI.

jadrove_vrtani_kotelnaklic


Působíme po celé Praze a ve Středočeském kraji. Spolupracujeme s velkými stavebními společnostmi v případě zájmu zašlete pozvánku do výběrového řízení.

 

number-30_10356978 Naší rodinnou firmu jsme založili v roce 1990 a jsme tedy stabilní firmou s dlouholetými zkušenostmi v oblasti topenářství a vodoinstalatérství
 30 LET ZKUŠENOSTÍ
V OBORU
certificate_kotelnaklic

Jsme autorizovaný prodejce tepelné techniky kvalitních značek dodávaných výhradně pro český trh. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací. Prodáváme jak kotle, tak tepelná čerpadla.

POZOR!!! Záruku na zakoupený spotřebič drží prodejce! Pokud zakoupíte u eshopu a montáž provede jiná firma, čeká Vás v případě řešení vady, svalování viny mezi montážní firmou a eshopem. Montážní firma drží záruku pouze na montáž, né na spotřebič, pokud ho sama nedodá! 

My jsme ale jak obchod, tak montážní firma. V případě, že u nás "pouze" nakoupíte bez montáže, garantujeme, že pomůžeme s řešením případných problémů, jak budeme moci. Jako montážní firma tak uplatníme lepší vztahy s výrobci. Spokojenost našich zákazníků je pro nás zásadní!

 
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
mechanic_10032416
Vedle prodeje nabízíme také montáže od A do Z. S námi budete mít vše tzv. "pod jednou střechou". V případě problému voláte pouze na jedno číslo a my Vám vše vyřešíme. Máme bohaté zkušenosti nejen s montážemi kotlů a tepelných čerpadel, ale také samotných rozvodů. Umíme tak navrhnout ta správná komplexní řešení
KOMPLETNÍ MONTÁŽ
NA KLÍČ
repair_8017154

Specializujeme se na montáž elektrických a plynových kotlů a kotlů na tuhá paliva. Dále pak montujeme tepelná čerpadlaUmíme Vás tak montovat bivalentní zdroje k tepelným čerpadlům, nebo propojený systém kotle na tuhá paliva a tepelného čerpadla.

KOTLE A TEPELNÁ 
ČERPADLA
check-mark_5290644 Snažíme se o bezkonkurenční servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a Vy jste byli náležitě spokojeni. Toto je jedna z věcí, jak se můžeme odlišit od naší konkurence a proto je na ni u nás kladem takový důraz.
GARANCE 
100% SERVISU

 

Naše realizované projekty

Realizujeme projekty od jednoduchých montáží elektrokotlů až po celkově rekonstrukce a 

Dlouhodobě spolupracujeme s Českou provincií františkánů při rekonstrukci rozvodů vody a kanalizace v kostele Panny Marie Sněžné. Této spolupráce si velmi vážíme a jsme rádi, že jsme dostali důvěru v zásah do prostor, které založil už císař Karel IV. Specifikem práce v takovémto objektu je, že vyžaduje maximální pozornost a ohleduplnost, neboť vždy můžete odkrýt nové malby a dokonce i zazdněné prostory.

reference_kotelnaklic

 

Bytové domy Perucká, Praha. Jde o celkovou rekonstrukci 4 objektů nedaleko parku Grébovka na Praze 2. Celkově se zde rekonstruuje více jak 200 bytů. Provádíme instalaci rozvodů vody, topení a plynu.

vyberove_rizeni_kotelnaklic_7 

Hasičská zbrojnice Líbeznice. Projekt na který jsme náležitě hrdí, zbrojnice byla předána v lednu 2020, projekt byl pod přísným dohledem. Zbrojnice se stala vzorovou stanicí pro budoucí výstavby zbrojnic. Splňuje tak ty nejpřísnější normy a parametry.

vyberove rizeni kotelnaklic

 

Podíleli jsme se na rekonstrukci supermarketů Billa, Liedl, Norma, Penny Market pro stavební JTA holding Ostrava. Prováděli jsme zde kompletní instalaci rozvodů vody, topení a plynu.

 vyberove rizeni_kotelnaklic_8

 

Firma úzce spolupracovala se společnostmi Intehrpharma Modřany při výstavbě nového chemického provozu a Zentiva k. s. Praha. V těchto podnicích jsme prováděli dodávku a montáž energetických rozvodů. Dále jsme se podíleli jako hlavní dodavatelé výstavby a rekonstrukce výrobního celku satelit mastí a čípků, což jsou čisté provozy s maximálním důrazem a efektivitu a kvalitu práce. Totéž jsme prováděli v chemických provozech, kde jsou speciální požadavky na materiály a kvalitu prováděných prací.

kotelnaklic_1 

 

Pro stavební firmu Skanska a.s. jsme prováděli například rozvody vody, kanalizace a montáž ZTI. Spolupracovali jsme při výstavbě bytových domů Romance, Uhříněves. Dále pak bytových domů Na Zeleném trojúhelníku, Plzeň, nového sedmipatrového hotelu NH Hotel, Radlická“ Praha 5, rekonstrukci Kongresového centra Praha, Praha 4 a rekonstrukce pavilonu infekce „Nemocnice Bulovka“, Praha 8.

kotelnaklic_2

 

Pro společnost Voltage s.r.o. jsme prováděli montáž ZTI na bytovém objektu Fialka,  Říčany u Prahy.

vyberove rizeni kotelnaklic_3 

Pro společnost SPS engineering s.r.o. jsme zajistili rozvody vody a ZTI pro bytové domy „ Lidická alej, Lidice a Vily Chuchle, Praha 5.

vyberove rizeni kotelnaklic 4 

Pro firmu Hochtief CZ a.s. jsme prováděli rozvody vody a kanalizace včetně zařizovacích předmětů na akci Zimní stadion Jičín, Jičín a komplex bytových domů Kajetánka, Praha 6.

vyberove_rizeni_kotelnaklic

 

S firmou Konstrunktis a.s. jsme spolupracovali při projektech výstavby bytových domů ul. Práčská, Praha.

 vyberove rizeni_kotelnaklic 6

 

Pro firmu ROTO jsme zhotovili rozvody vody ve skladovém areálu Kunice.

Pro společnost Central Group jsme realizovali rozvody vody rodinných domů, Psáry.

 

Současně jsme prováděli instalaci retenčních nádrží pro záchyt deštové vody škol ZŠ Křesomyslova, ZŠ jilská, ZŠ Měchenická, ZŠ Jitřní, ZŠ Filozofská, ZŠ V jehličí.