Kontakty

 

Dobrý den,

 vítáme Vás na nešem eshopu kotelnaklic.cz, kde nabízíme komplexní řešení pro všechny, kteří řeší koupi, montáž, servis nebo revizi kotle. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy vymyslet to nejvhodnější řešení. Protože víme, že pro lajka není jednoduché vyznat se ve všech technických parametrech kotle a různých technologických omezeních, rádi poradíme a jsme k dispozici na:

 

EMAIL: info@kotelnaklic.cz    TELEFON: 774 898 028

 

Na uvedeném emailu nás můžete kontaktovat nostop, telefonicky jsme Vám k dispozici ve všední dny od 8:00 do 17:00 hod.

 

Eshop spravuje naše rodinná firma TOPO - Melichar. Firmu jsme založili v roce 1990, jsme tedy stabilní firmou s dlouholetými zkušenostmi v oblasti topenářství a vodoinstalatérství. Zakládáme si na kvalitě, proto se Vám u nás nestane, že objednáte levný kotel, který je určený pro polský, nebo balkánský trh! Neboť to často brání v českých podmínkách, i v případě zakoupení známé značky, v uvedení kotle do provozu a nese to sebou řadu dalších problémů. Všechny naše kotle tak odpovídají podmínkám českého trhu a legislativy.

Naše služby zahrnují dále veškeré instalace vnitřních i venkovních rozvodů vody, ústředního vytápění, vnitřních i venkovních rozvodů kanalizace. Na požadované práce zajistíme projekci včetně technické dokumentace a příslušných revizních zpráv, dále pak dodávku veškerého materiálu a strojního zařízení včetně záruk poskytovaných dodavateli. Více v sekci O NÁS.

 

ADRESA

Kunice,

Antuková 152,

251 63, pošta Strančice,

Okres Praha-východ,

Česká republika

 

IČ: 13747622

DIČ: CZ6607130321

 

NAŠE FIRMA JE PLÁTCEM DPH - BANKOVNÍ SPOJENÍ PRO PLATBY PŘEVODEM NA ÚČET

č. ú. 1107034504 / 0600

 

 


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: