Kontakty

 

Dobrý den,

 vítáme Vás na nešem eshopu kotelnaklic.cz, kde nabízíme komplexní řešení pro všechny, kteří řeší koupi, montáž, servis nebo revizi kotle. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy vymyslet to nejvhodnější řešení. Protože víme, že pro lajka není jednoduché vyznat se ve všech technických parametrech kotle a různých technologických omezeních, rádi poradíme a jsme k dispozici na:

 

EMAIL: info@kotelnaklic.cz    TELEFON: +420774898028

 

Na uvedeném emailu nás můžete kontaktovat nostop, telefonicky jsme Vám k dispozici ve všední dny od 8:00 do 17:00 hod.

 

Eshop spravuje naše rodinná firma TOPO - Melichar. Firmu jsme založili v roce 1990, jsme tedy stabilní firmou s dlouholetými zkušenostmi v oblasti topenářství a vodoinstalatérství. Zakládáme si na kvalitě, proto se Vám u nás nestane, že objednáte kotel, který je určený pro polský, nebo balkánský trh! Neboť to často brání v českých podmínkách, i v případě zakoupení známé značky, v uvedení kotle do provozu a nese to sebou řadu dalších problémů. Všechny naše kotle tak odpovídají podmínkám českého trhu a legislativy.

Naše služby zahrnují dále veškeré instalace vnitřních i venkovních rozvodů vody, ústředního vytápění, vnitřních i venkovních rozvodů kanalizace. Na požadované práce zajistíme projekci včetně technické dokumentace a příslušných revizních zpráv, dále pak dodávku veškerého materiálu a strojního zařízení včetně záruk poskytovaných dodavateli. Více v sekci O NÁS.

 

ADRESA

Kunice,

Antuková 152,

251 63, pošta Strančice,

Okres Praha-východ,

Česká republika

 

IČ: 13747622

DIČ: CZ6607130321

 

NAŠE FIRMA JE PLÁTCEM DPH - BANKOVNÍ SPOJENÍ PRO PLATBY PŘEVODEM NA ÚČET

č. ú. 1107034504 / 0600

 

number-30_10356978 Naší rodinnou firmu jsme založili v roce 1990 a jsme tedy stabilní firmou s dlouholetými zkušenostmi v oblasti topenářství a vodoinstalatérství
 30 LET ZKUŠENOSTÍ
V OBORU
certificate_kotelnaklic

Jsme autorizovaný prodejce tepelné techniky kvalitních značek dodávaných výhradně pro český trh. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací. Prodáváme jak kotle, tak tepelná čerpadla.

POZOR!!! Záruku na zakoupený spotřebič drží prodejce! Pokud zakoupíte u eshopu a montáž provede jiná firma, čeká Vás v případě řešení vady, svalování viny mezi montážní firmou a eshopem. Montážní firma drží záruku pouze na montáž, né na spotřebič, pokud ho sama nedodá! 

My jsme ale jak obchod, tak montážní firma. V případě, že u nás "pouze" nakoupíte bez montáže, garantujeme, že pomůžeme s řešením případných problémů, jak budeme moci. Jako montážní firma tak uplatníme lepší vztahy s výrobci. Spokojenost našich zákazníků je pro nás zásadní!

 
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
mechanic_10032416
Vedle prodeje nabízíme také montáže od A do Z. S námi budete mít vše tzv. "pod jednou střechou". V případě problému voláte pouze na jedno číslo a my Vám vše vyřešíme. Máme bohaté zkušenosti nejen s montážemi kotlů a tepelných čerpadel, ale také samotných rozvodů. Umíme tak navrhnout ta správná komplexní řešení
KOMPLETNÍ MONTÁŽ
NA KLÍČ
repair_8017154

Specializujeme se na montáž elektrických a plynových kotlů a kotlů na tuhá paliva. Dále pak montujeme tepelná čerpadlaUmíme Vás tak montovat bivalentní zdroje k tepelným čerpadlům, nebo propojený systém kotle na tuhá paliva a tepelného čerpadla.

KOTLE A TEPELNÁ 
ČERPADLA
check-mark_5290644 Snažíme se o bezkonkurenční servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a Vy jste byli náležitě spokojeni. Toto je jedna z věcí, jak se můžeme odlišit od naší konkurence a proto je na ni u nás kladem takový důraz.
GARANCE 
100% SERVISU

 

 


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: