De Dietrich

Společnost De Dietrich je již tradiční značkou kotlů na českém trh. To především v rámci kvalitních plynových kondenzačních a tepelných čerpadel. Plynové kondenzační kotle DeDietrich mají jednoduchou konstrukci s nerezovým tepelným výměníkem a mosazným hydroblokem. Oceníte jejich tichý provoz, praktický LCD displej i možnost intuitivního ovládání. Závěsné kondenzační kotle od společnosti De Dietrich jsou tou správnou volbou pokud sháníte do bytu výkonný plynový kotel malých rozměrů. Na našem eshopu se můžete sektat s následujícími typy kotlů:

 

1271

Naneo S

Kotle pro vytápění s 1 topným okruhem a možností přípravy teplé vody pomocí integrovaného nebo samostatného zásobníkového ohřívače

Naneo M

Obdoba kotle Naneo S s menšími rozměny, vhodné do stídněných prostor

 

 

vivadens

Vivadens

kotle s nerezovým výměníkem pro vytápění s 1 topným okruhem a možností přípravy teplé vody pomocí integrovaného nebo samostatného zásobníkového ohřívače

 

 

 

 

evodens

Evodens AMC 

Kondenzační kotle pro vytápění s možností přípravy teplé vody pomocí přídavného zásobníku TV

Evodens Pro AMC

Vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci. Rozsah jmenovitého výkonu 43 - 115 kW.

 

 

mpx compactMPX Compact

Jednoduché kotle pro vytápění s 1 topným okruhem a možností přípravy teplé vody pomocí samostatného nebo integrovaného zásobníkového ohřívače.

 

 

 

 

innovensInnovens

Kondenzační kotle pro vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci.

 

 

 

 

 

Dle nařízení ze strany výrobce nelze zobrazit kotle v nabídce eshopů. V případě zájmu o některý zvýše uvedených typů kotlů, nás neváhejte kontaktovat emailem (info@kotelnaklic.cz) nebo telefonicky (774 898 028) a my se s Vámi spojíme s nezávaznou nabídkou včetně kompletní instalace uvedení a do provozu.

 

de dietrich logo

Žádné produkty značky De Dietrich nebyly nalezeny...