Tepelná čerpadla De Dietrich

stažený soubor (10)

Tepelná čerpadla De Dietrich

Značka De Dietrich patří mezi jedny z nejstarších průmyslových značek na světě! Jako symbol kvality slouží už od roku 1778. De Dietrich je lídr na trhu s kondenzačními technologiemi, solární energií a tepelnými čerpadly. Mimo jiné tato značka vyrábí také spotřebiče do domácnosti a kuchyně. Často je tato značka označována s vou kvalitou a provedením za "francouzské Miele".

Vyspělé inovativní technologie značky De Dietrich umožňují maximální úsporu energie a zároveň chrání životní prostředí. Tepelná čerpadla De Dietrich se vyznačují vysokou kvalitou, úspornorným provozem, uživatelským komfortem a dlouhodou životností. Je možné je na míru kombinovat s ostatními zdroji tepla jako jsou kondenzační plynové a elektrické kotle nebo olejové kotle, kotle biomasu, na tuhá paliva a případně se solární energií.

Naše společnost Kotel na klíč | Tepelko na klíč se specializuje na instalace tepelných čerpadel a kotlů tzv. "na klíč". Nabízíme služby od návrhu a projektu, přes dodávku a montáž, až po záruční a pozáruční servis. Naše ambice je udržet se dlouhodobě na pozici přední firmy na českém trhu tepelné techniky! Proto u nás nikdy nenajdete pochybné značky a jednání. Naším cílem je dlouhodobost! Chceme budovat firmu, která může být pro své zákazníky tím správným partnerem, na kterého se mohou spolehnout. To vnímáme jako jedinou cestu, pokud se chceme odlišit od své konkurence a nabízet naše služby i v budoucnu. Věříme, že pouze správným přístupem a kvalitním jednáním se můžeme posouvat dále, budovat silné vztahy a získávat kvalitní doporučení od svých zákazníků.

Právě proto jsme si vybrali spolupráci se společností De Dietrich, neboť naplňuje naše hodnoty a důveru v silného partnera s kvalitními výrobky a širokou servisní sítí.

Jednotlivé typy a funkčnosti tepelných čerpadel De Dietrich rozebereme dále. Pokud by Vás některý tepelné čerpadlo zajímalo, neváhejte nás poptat na konci článku formou vyplnění kontaktního formuláře, nebo nás kontaktujte přímo na telefonu a nebo emailem.

 

EMAIL: info@kotelnaklic.cz    TELEFON: +420774898028

 

 

Tepelné čerpadlo De Dietrich typ VZDUCH - VODA (SPLIT)

 

Tepelné čerpadlo De Dietrich typ VZDUCH - VODA (MONOBLOK)

 

Tepelné čerpadlo De Dietrich typ ZEMĚ - VODA