Viaflames

ViaFlames s.r.o. je česká společnost, založená po ukončení výrobu jiné české značky, Viadrus. Kotle značky Viaflames vychází právě ze značky Viadrus, jejíž typ Viadrus U22 se stal konstrukční předlohou pro vývoj kotlů Viaflames.Vedení společnosti má více než třicetiletou praxi ve výrobě topenářské techniky, kterou získal ve společnosti Viadrus a.s., a to zejména v oblasti konstrukčního vývoje úspěšných řad zplyňovacích kotlů na tuhá paliva.

Předností kotlů Viadrus byla výroba z litiny. Aby se značka Viaflames přiblížila kvalitou litinovým kotlům, bvyrábí své kotle z 8 mm tloušťky ocely. Ostatní kotle na trhu jsou povětšinou 6mm ocel.

Společnosti Viaflames se zabývá vývojem a výrobou ekologických teplovodních kotlů na tuhá paliva v 5 emisní třídě. ​Kotle nabízí osvědčený způsob spalování palivového dřeva a uhlí v tradičních kotlích s ručním přikládáním, které budou splňovat požadavky na spolehlivý provoz, dlouhou životnost, vysokou bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí. ​ Důraz je kladen na novátorská řešení, a to především v použití více druhů paliv v jednom univerzálním kotli při zachování nejpřísnějších emisních limitů a na jedinečný způsob spalování palivového dřeva přirozeným odtahem spalin. ​ 

Viaflames W22 UNI 25 kW Kotelnaklic CZ 1
VIAFLAMES W22 UNI 25, zplyňovací, ruční, 12-26kW
81 835 Kč

Viaflames UNI W22 25 kW je univerzální zplyňovací kotels s regulovatelným tepelným výkonem na dřevo, černé a hnědé uhlí.  

Skladem  (1 ks)
Detail
Kód: 2116
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem