Kód: 484 | Značka: Dakon

DAKON DOR F 32 MAX kotel na uhlí 32kW ocelový

14 hodnocení
31 537 Kč
Momentálně nedostupné

Kotle DAKON DOR F 32 MAX je výjimečně kvalitní český kotel na tuhá paliva s vysokou spolehlivostí a životností. Při spalování hnědého uhlí typu ořech 1 splňuje přísné emisní limity třídy 3 podle normy ČSN EN 303-5.

Kategorie: Kotle
Hmotnost: 1 kg
Výkon: 32 kW

Tento kotel nemáme momentálně skladem, už se nevyrábí, jako alternativu můžeme nabídnout kotel Dakon DOR 4F 24 nebo Dakon NP PYRO 30 viz sekce "Související" výše ↑

Ocelový kotel DAKON DOR F 32 MAX se speciální konstrukcí pro spalování hnědého uhlí vyniká jednoduchou manipulací při přikládání a vysokou bezpečností díky bezazbestové izolaci. Kromě hnědého uhlí a hnědouhelných briket zvládne spalovat i dřevo, brikety, černé uhlí a krátkodobě i koks.

Díky konstrukci bez spalinového ventilátoru, který je nejzatěžovanější částí, je tento kotel velmi spolehlivý a snadný na obsluhu. Ke svému provozu nepotřebuje žádnou elektrickou energii. Bezpečnost provozu je zajištěna integrovanou chladící smyčkou, která kotel chrání proti přehřátí. Kotel na tuhá paliva DOR F nabízíme v jemně výkonově odstupňované řadě, která vám umožňuje zvolit kotel přesně podle tepelných ztrát vytápěného objektu. Kotel vyrábíme s původními připojovacími rozměry kotle DOR, což umožňuje jeho snadnou výměnu. Výrobek dodáváme včetně připojovacích přírub, které umožňují napojení do stávajícího systému bez dalších úprav.

   

Technické parametry kotle DAKON DOR F 32 MAX:

Šířka 700 mm
Hloubka 870 mm
Výška 900 mm
Hmotnost 240 kg
Teplosměnná plocha kotle 2,0 m²
Rozměry plnicího otvoru 358x175 mm
Průměr připojení odtahu spalin 145 mm
Objem spalovací komory 61 l
Objem vody 64 l
Připojení topné vody DN 70

  

 

Výkonové parametry kotle DAKON DOR F 32 MAX:

Předepsané palivo hnědé uhlí OŘECH 1 o výhřevnosti 17-20 MJ/kg
Spotřeba paliva 6,8 kg/h
Účinnost  78 %
Třída kotle dle ČSN EN 303-5 3
Rozsah teploty topné vody 65-90°C
Teplota spalin při jmenovitém výkonu 260°C
Hmot. průtok spalin při jmen. výkonu 26,9 g/sec
Komínový tah 30 Pa 
Jmenovitý výkon - hnědé uhlí 32 kW

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení