Kód: 1175 | Značka: Junkers

Kotel elektrický Junkers Tronic 5000 H - 45 kW

1 hodnocení
35 330 Kč
Skladem

Elektrokotle řady BOSCH (Junkers) Tronic Heat 5000 H jsou vybaveny expanzní nádobou 7l a oběhovým čerpadlem, osazují se zejména jako kotle hlavní.

Kategorie: Kotle
Hmotnost: 1 kg
Výkon: 40 kW

Nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat 5000 H - 40 kW jsou určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je možné je využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla. Možná je i instalace na hybridní nebo akumulační systémy a do stávajících uzavřených otopných soustav společně s kotlem na tuhá paliva. Vyznačují se velmi snadnou obsluhou, hospodárným provozem, malými rozměry a vysokou spolehlivostí. Všechny elektrokotle značky Bosch se vyrábí v České republice v závodě Krnov.

 

Technické parametry Junkers Tronic Heat 5000 H - 40 kW 

Výkon 40 kW
Výkonové stupně ks x kW
2x7,5 + 2x15
Elektrické krytí
IP 40
Výška 870 mm
Šířka 615 mm
Hloubka 335 mm
Hmotnost 53 kg
Elektrické krytí IP 40

 

 

Technické parametry Junkers Tronic Heat 5000 H - 40 kW 

 ✓ Vestavěná adaptivní regulace
 ✓ Možnost připojení ekvitermní regulace
 ✓ Vestavěná expanzní nádoba
 ✓ Vestavěné oběhové čerpadlo
 ✓ Záruční doba 24 měsíců

 

Kotel disponuje automatickým odvzdušňovacím ventilem, pojistným ventilem, manometrem a samostatným hlídáním minimálního a maximálního tlaku. V kotli nejsou použity plošné spoje, proto je možné výkonová relé jednotlivě a snadno vyměnit, nikoliv celou desku. jedná se tak o snažší a levnější údržbu.

Topné tyče jsou instalovány ze spodku kotle, stejně tak i elektrické připojení. Pro servis postačí sundat kryt, všechny komponenty jsou přístupné zepředu. 

Vestavěná řídící jednotka je ovládaná pouze třemi tlačítky a LED displejem.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení