Kód: 1166 | Značka: Junkers

Kotel elektrický Junkers Tronic Heat 3500 H - 12 kW

4 hodnocení
18 841 Kč
Skladem

Elektrokotle řady BOSCH Tronic Heat 3500 H jsou vybaveny expanzní nádobou 7l a oběhovým čerpadlem, osazují se zejména jako kotle hlavní.

Kategorie: Kotle
Hmotnost: 1 kg
Výkon: 12 kW

Nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat 3500 H - 12 kW jsou určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je možné je využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla. Možná je i instalace na hybridní nebo akumulační systémy a do stávajících uzavřených otopných soustav společně s kotlem na tuhá paliva. Vyznačují se velmi snadnou obsluhou, hospodárným provozem, malými rozměry a vysokou spolehlivostí. Všechny elektrokotle značky Bosch se vyrábí v České republice v závodě Krnov.

 

Technické parametry Junkers Tronic Heat 3500 H - 12 kW 

Výkon 12 kW
Výkonové stupně ks x kW
3x4
Elektrické krytí
IP 40
Výška 712 mm
Šířka 416 mm
Hloubka 193 mm
Hmotnost 22 kg
Elektrické krytí IP 40

 

 

Technické parametry Junkers Tronic Heat 3500 H - 12 kW 

 ✓ Vestavěná adaptivní regulace
 ✓ Možnost připojení ekvitermní regulace
 ✓ Vestavěná expanzní nádoba
 ✓ Vestavěné oběhové čerpadlo
 ✓ Záruční doba 24 měsíců

 

Kotel disponuje automatickým odvzdušňovacím ventilem, pojistným ventilem, manometrem a samostatným hlídáním minimálního a maximálního tlaku. V kotli nejsou použity plošné spoje, proto je možné výkonová relé jednotlivě a snadno vyměnit, nikoliv celou desku. jedná se tak o snažší a levnější údržbu.

Topné tyče jsou instalovány ze spodku kotle, stejně tak i elektrické připojení. Pro servis postačí sundat kryt, všechny komponenty jsou přístupné zepředu. 

Vestavěná řídící jednotka je ovládaná pouze třemi tlačítky a LED displejem.