Kód: 1151

Kotel elektrický Junkers Tronic Heat 3500 H - 4 kW

3 hodnocení
18 687 Kč
Skladem

Elektrokotle řady BOSCH Tronic Heat 3500 H jsou vybaveny expanzní nádobou a oběhovým čerpadlem, osazují se zejména jako kotle hlavní.

 

Kategorie: Kotle
Hmotnost: 1 kg
Výkon: 4 kW

Nástěnné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat3500 H - 4 kW jsou určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je možné je využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla. Možná je i instalace na hybridní nebo akumulační systémy a do stávajících uzavřených otopných soustav společně s kotlem na tuhá paliva. Vyznačují se velmi snadnou obsluhou, hospodárným provozem, malými rozměry a vysokou spolehlivostí. Všechny elektrokotle značky Bosch se vyrábí v České republice v závodě Krnov.

 

Technické parametry Junkers Tronic Heat 3500 H - 4 kW 

Výkon 4 kW
Elektrické krytí
IP 40
Výška 712 mm
Šířka 330 mm
Hloubka 273 mm
Hmotnost 17 kg
Elektrické krytí IP X4D

 

 

Technické parametry Junkers Tronic Heat 3500 H - 4 kW 

 ✓ Vestavěná adaptivní regulace
 ✓ Možnost připojení ekvitermní regulace
 ✓ Vestavěná expanzní nádoba
 ✓ Vestavěné oběhové čerpadlo
 ✓ Záruční doba 24 měsíců

 

 

Kotel disponuje automatickým odvzdušňovacím ventilem, pojistným ventilem, manometrem a samostatným hlídáním minimálního a maximálního tlaku. V kotli nejsou použity plošné spoje, proto je možné výkonová relé jednotlivě a snadno vyměnit, nikoliv celou desku. jedná se tak o snažší a levnější údržbu.

Topné tyče jsou instalovány ze spodku kotle, stejně tak i elektrické připojení. Pro servis postačí sundat kryt, všechny komponenty jsou přístupné zepředu. 

Vestavěná řídící jednotka je ovládaná pouze třemi tlačítky a LED displejem.