Akce
Kód: 160 | Značka: Mora-Top

Kotel elektrický Mora-Top Elektra MINI 9 kW

3 hodnocení
12 191 Kč
Skladem

BRANO MORAVIA ELECTRA 9 MINI kotel 9kW, nástěnný, elektrický - jednoduché a spolehlivé elektromechanické řízení, nejmenší rozměry na trhu, stavebnicové řešení, podle potřeby instalace lze jednoduše doplnit čerpadlo a expanzní nádobu, kvalitní komponenty, možnost volby částečného/maximálního výkonu, možnost provozu 1, 2 a 3 fáze ( závisí na výkonovém provedení), malý vnitřní odpor, vstup/výstup G1", integrovaný dopouštěcí/vypouštěcí ventil, jednoduchá instalace, snadné ovládání, blokace HDO.

Kategorie: Kotle
Hmotnost: 1 kg
Výkon: 9 kW

TECHNICKÉ PARAMETRY MORA-TOP ELEKTRA MINI 9KW

 

Šířka 370 mm
Hloubka 225 mm
Výška 625 mm
Hmotnost 20,5 kg

 

 

VÝKONNOVÉ PARAMETRY MORA-TOP ELEKTRA MINI 9KW

 

Jmenovitý tepelný výkon (stupeň I+II) 9 kW
Výkon stupně I 4,5 kW
Výkon stupně II 4,5 kW
Stupeň elektrického krytí IP40
Elektrická síť 3x230/400+N+PE/50Hz
(připojení na 2 fáze)
Jmenovitý proud 3x14/2x21 A
(připojení na 2 fáze)
Vodní objem celého kotle 10,6 l
Max. prac. přetlak otopné soustavy 3 bar
Účinnost při jmenovitém výkonu 99 %

 

Společnost BRANO a.s. vyvinula nový elektrický kotel, který vyniká především maximální spolehlivostí, minimálními rozměry a kvalitním provedením. Výhodou je modulární řešení dle individuální potřeby každého zákazníka. V základní výbavě se elektrokotel ELECTRA Mini dodává bez expanzní nádoby a bez čerpadla. Tyto sady lze jednotlivě k elektrokotli dokoupit. Ve výrobku jsou použity výhradně ověřené evropské komponenty. Výroba probíhá v moderním závodě v Uničově, kde je také prováděna 100% kontrola funkce a kvality. Díky této kombinaci vlastností je ELECTRA Mini vhodným zdrojem tepla jak pro klasické systémy vytápění (s dokoupením sady čerpadla a sady expanzní nádoby), tak pro využití jako záložní zdroj pro sofistikované (moderní) topné systémy s tepelným čerpadlem nebo solárním ohřevem (i bez sad). Elektrokotel je vybaven již integrovaným dopouštěcím/vypouštecím ventilem a malým vnitřním odporem - vstup/výstup G1". ELECTRA Mini je také ideálním doplňkovým zdrojem tepla při vytápění s krbem nebo krbovou vložkou. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení