Kód: 2190 | Značka: Dražice

DRAŽICE TO 5.1 IN elektrický zásobníkový ohřívač vody 1,5kW, 4,6l + tlakový, maloobjemový

1 hodnocení
3 485 Kč
Na dotaz

✅Umístění: pod umyvadlo

✅Objem nádoby (l): 4,6

✅Šířka nádoby (mm): 290

✅Hloubka nádoby (mm): 275

✅Výška nádoby (mm): 330

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ KE KOTLŮM
Hmotnost: 7 kg
Výkon: 2,2

Nádoba ohřívače je ocelová smaltovaná pro tlakové zapojení, elektrické topné těleso je ponorné. Součástí nádoby ohřívače je hořčíková anoda, která pomáhá chránit nádobu ohřívače před korozí. Nádoba ohřívače je opatřena polyuretanovou izolací a vše je uloženo v plastovém krytu. Elektroinstalace je umístěna ve spodní části ohřívače, pod odnímatelným krytem ohřívače. Teplota vody je nastavena termostatem na 55 °C. Vstup studené vody je označen modrým kroužkem, výstup teplé vody je označen červeným kroužkem.

Vypínání a zapínání tělesa je regulováno termostatem. Po dosažení nastavené teploty rozepne termostat el. obvod a tím přeruší ohřev vody. Kontrolka ohřevu signalizuje těleso v provozu (svítí), těleso mimo provoz (kontrolka zhasne).

Ohřívač vody lze připojit k vodovodní síti dvěma způsoby. Uzavřený, tlakový systém připojení umožňuje odběr vody na více odběrových místech, zatímco otevřený, beztlakový systém umožňuje pouze jedno odběrové místo. Vzhledem k zvolenému systému připojení si musíte pořídit i vhodné směšovací baterie.

Při otevřeném, beztlakovém systému je potřeba zabudovat zpětný ventil, který zamezuje vytékání vody z ohřívače v případě přerušení dodávky vody. U tohoto systému připojení musíte použít beztlakovou směšovací baterii.

 

Technické parametry akumulační nádoby DRAŽICE TO 5.1 IN:

Šířka 290 mm
Hloubka 275 mm
Výška 330 mm
Objem nádoby 4,6 l
Příkon (kW) 1,5
Váha 7 kg
Doba ohřevu elektrickou energii z 10°C na 60°C (min) 13 min
Index krytí  IP 24
Max. tlak vnitřní nádoby 0,6 MPa
Elektrické připojení V - napájení 1/N/PE - 230V/50Hz
Třída energetické účinnosti A
Roční spotřeba el. energie 497 kWh