Montáž tepelného čerpadla

Hledáte kvalifikované a slušné řemeslníky pro montáž tepelného čerpadla? Nebaví Vás vše zdlouhavě poptávat a rádi byste příznivou cenu? Dáváte předsnost kvalitním a osvědčeným značkám před "nově" vzniklým značkami, dovezenými z asijského trhu? V tom případě jste se dostali na ty správné stránky.

 

tepelne cerpadlo vzduch voda

¨

To, co se dnes bohužel děje je, že firmy dováží sice levná, ale nekvalitní tepelná čerpadla o jednom výkonu. Často je tento výkon ke 20 kW s nízkým rozsahem modulace. Nabídnou tedy lidem tepelné čerpadlo 20 kW, mávnou rukou nad tím, že přeci ten výkon stačí. No jo, ale výsledkem takového řešení  je mizerná úspora, efektivita a hlavně životnost čerpadlaPokud Vám firma bez znalosti tepelné ztráty takové tepelné čerpadlo nainstaluje, i když máte třeba tepelnou ztrátu domu 10 kW, koupíte si pouze předražený elektrokotel a provoz Vás bude stát stejně, neboť se takto předimenzované tepelné čerpadlo chová ve svém provozu chaoticky a nejen že nedodá požadovanou úsporu, jeho životnost je současně velmi nízká! 

Sámi máme tuto zkušenost, kdy nám podobná firma nabídla tepelná čerpadla z asijského trhu, o výkonu 22 kW se slovy "ten výkon pokryje jakýkoliv barák, teď je boom s tepelky, dá se na tom dost vydělat, máme nízký nákupní ceny, když přes nás vezmete 2 tepelka dostanete třetí zdarma na náhradní díly...". Toto jsme okamžitě odmítli! Navíc jaká bude kvalita takového čerpadla, když Vám dají jedno rovnou zdarma. A to nemluvíme o slabé dostupnosti náhradních dílů a otřesné servisní síti.

Jsme si velmi dobře vědomi, že investice do tepelného čerpadla je zásadní položkou Vašeho rozpočtu. Proto jsou námi navrhovaná řešení šitá na míru vytápěnému objektu. Jedním ze zásadních důvodů, proč jít do tepelného čerpadla je jeho provozní úspora v čase a návratnost Vaší investice. A toho docílíte pouze tehdy, pokud výkon tepelného čerpadla odpovídá tepelné ztrátě Vašeho domu. Bez znalosti tohoto údaje byste neměli vůbec uvažovat o montáži tepelného čerpadla. Více o tomto tématu můžete najít v naší sekci » tepelná čerpadla

Navrhujeme pouze taková řešení, která pokryjí tepelnou ztrátu Vašeho objektu a navíc i ohřev úžitkové vody.

Naše společnost Kotel na klíč | Tepelko na klíč se specializuje na instalace tepelných čerpadel tzv. "na klíč". Nabízíme služby od návrhu a projektu, přes dodávku a montáž, až po záruční a pozáruční servis. Naše ambice je udržet se dlouhodobě na pozici přední firmy na českém trhu tepelné techniky! Proto u nás nikdy nenajdete pochybné značky a jednání. Naším cílem je dlouhodobost! Chceme budovat firmu, která může být pro své zákazníky tím správným partnerem, na kterého se mohou spolehnout. To vnímáme jako jedinou cestu, pokud se chceme odlišit od své konkurence a nabízet naše služby i v budoucnu. Věříme, že pouze správným přístupem a kvalitním jednáním se můžeme posouvat dále, budovat silné vztahy a získávat kvalitní doporučení od svých zákazníků.

 


 

number-30_10356978 Naší rodinnou firmu jsme založili v roce 1990 a jsme tedy stabilní firmou s dlouholetými zkušenostmi v oblasti topenářství a vodoinstalatérství
 30 LET ZKUŠENOSTÍ
V OBORU
certificate_kotelnaklic

Jsme autorizovaný prodejce tepelné techniky kvalitních značek dodávaných výhradně pro český trh. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací. Prodáváme jak kotle, tak tepelná čerpadla.

POZOR!!! Záruku na zakoupený spotřebič drží prodejce! Pokud zakoupíte u eshopu a montáž provede jiná firma, čeká Vás v případě řešení vady, svalování viny mezi montážní firmou a eshopem. Montážní firma drží záruku pouze na montáž, né na spotřebič, pokud ho sama nedodá! 

My jsme ale jak obchod, tak montážní firma. V případě, že u nás "pouze" nakoupíte bez montáže, garantujeme, že pomůžeme s řešením případných problémů, jak budeme moci. Jako montážní firma tak uplatníme lepší vztahy s výrobci. Spokojenost našich zákazníků je pro nás zásadní!

 
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
mechanic_10032416
Vedle prodeje nabízíme také montáže od A do Z. S námi budete mít vše tzv. "pod jednou střechou". V případě problému voláte pouze na jedno číslo a my Vám vše vyřešíme. Máme bohaté zkušenosti nejen s montážemi kotlů a tepelných čerpadel, ale také samotných rozvodů. Umíme tak navrhnout ta správná komplexní řešení
KOMPLETNÍ MONTÁŽ
NA KLÍČ
repair_8017154

Specializujeme se na montáž elektrických a plynových kotlů a kotlů na tuhá paliva. Dále pak montujeme tepelná čerpadlaUmíme tak montovat různé bivalentní zdroje k tepelným čerpadlům, nebo propojený systém kotle na tuhá paliva a tepelného čerpadla.

KOTLE A TEPELNÁ 
ČERPADLA
check-mark_5290644 Snažíme se o bezkonkurenční servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a Vy jste byli náležitě spokojeni. Toto je jedna z věcí, jak se můžeme odlišit od naší konkurence a proto je na ni u nás kladem takový důraz.
GARANCE 
100% SERVISU

  


Případová studie - Montáž tepelného čerpadla De Dietrich

Pro pochopení toho, jakým způsobem při realizaci zakázky postupujeme, níže je sepsána krátka případová studie náročné montáže tepelného čerpadla pro ohřev TUV, vytápění a klimatizace

Montáž tepelného čerpadla De Dietrich - topení, TUV a klimatizace

Zadáním od zákazníka bylo, tepelné čerpadlo vzduch-voda, které zajistí topení, ohřev TUV a v létě klimatizaci domu. Vhodným řešením bylo tepelné čerpadlo od značky De Dietrich

Tepelné čerpadlo v provedení SPLIT s vlastním elektrokotlem jakožto bivalentním (druhým, doplňkovým) zdrojem v případě velmi nízkých teplot. Tepelná ztráta objektu, včetně rezervy pro ohřev TUV byla vypočítána na 11 kW. (» Tepelná ztráta je údaj v kilowattech určující množství tepla, které nemovitost ztratí při extrémních venkovních teplotách za 1 hodinu. Hodnota tepelné ztráty je ve Středních čechách počítána k hodnotě venkovní teploty -12°C, Vysočina -15°C a horské oblasti -18°C «). Montáž tepelného čerpadla byla realizována ve Středočeském kraji. Pro majitele to tedy znamená, že tepelné čerpadlo pokryje provoz až do -12°C. Pokud teplota klesne ještě níže, bude tepelným čerpadlem na dohřev využit integrovaný elektrokotel. Majitel však může být naprosto klidný, neboť ve Středočeském kraji takto nízké teploty nastanou vyjímečně, a to v průběhu několika dnů během zimy. Využije tak maximálně výkon a tedy učinnost tepelného čerpadla! Pouze v takovém případě se dá mluvit o efektivní návratnosti investice do tepelného čerpadla!

Umístění a realizace tepelného čerpadla


 

Jakým způsobem probíhá naše spolupráce

Pokud se rozhodnete pro montáž tepelného čerpadla využít naše služby, kontaktujte nás a domluvíme si spolu konzultaci v místě realizace. Než však dorazíme, zašleme Vám emailem soubor otázek, nutných pro pochopení aktuálního stavu Vaší nemovitosti a provedeme odhad tepelné ztráty domu. Na základě tohoto prvotního odhadu určíme, zda je vůbec vhodné instalovat tepelné čerpadlo. Nejen, že montujeme tepelná čerpadla, montujeme také kotle a pokud Váš dům bude vykazovat vysoké tepelné ztráty, nabídneme případně právě kotel. Nejde nám o to, za každou cenu dodat tepelné čerpadlo, ale naopak za každou cenu navrhnout to správné řešení! 

Po společné návštěvě Vám zašleme celkové nacenění dodávky a montáže tepelného čerpadla s popisem, co se konrétně bude realizovat. Pokud si vše odsouhlasíme, garantujeme, že instalace tepelného čerpadla proběhene do měsíce od schválění cenové nabídky. Současně garantujeme, že Vám navrhneme osvědčené a kvalitní značky s širokou servisní sítí s vysokou dostupností náhradních dílů. To abychom, i v případě poruchy, byli schopni co nejdříve vše vyřešit, protože to je zásadní konkurenční výhoda, kterou nově vzniklé značky zkrátka nemají a jejich zákazník si jednoduše počká.

Poté, co si potvrdíme termín, doručíme tepelné čerpadlo s předstihem na Vaší adresu, abychom v den montáže měli vše k dispozici. Po dokončení díla obdržíte předávací protokol a budete řádně proškoleni 

V případě, že budete žádat o dotace, zajistíme Vám veškerou dokumentaci a pomůžeme s vyřízením žádosti o dotace.

Na montáž máte od nás automaticky záruku na 5 let!

Kdykoliv pak budete mít jakýkoli problém nebo dotaz, budeme Vám maximálně nápomocni!

 


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: