Společnost De Dietrich je již tradiční značkou kotlů na českém trh. To především v rámci kvalitních plynových kondenzačních a tepelných čerpadel. Plynové kondenzační kotle DeDietrich mají jednoduchou konstrukci s nerezovým tepelným výměníkem a mosazným hydroblokem. Oceníte jejich tichý provoz, praktický LCD displej i možnost intuitivního ovládání. Závěsné kondenzační kotle od společnosti De Dietrich jsou tou správnou volbou pokud sháníte do bytu výkonný plynový kotel malých rozměrů. V případě zájmu o tuto značku Vám můžeme nabídnout následující typy:

 

1271

Naneo S

Kotle pro vytápění s 1 topným okruhem a možností přípravy teplé vody pomocí integrovaného nebo samostatného zásobníkového ohřívače

Naneo M

Obdoba kotle Naneo S s menšími rozměny, vhodné do stídněných prostor

 

 

vivadens

Vivadens

kotle s nerezovým výměníkem pro vytápění s 1 topným okruhem a možností přípravy teplé vody pomocí integrovaného nebo samostatného zásobníkového ohřívače

 

 

 

 

evodens

Evodens AMC 

Kondenzační kotle pro vytápění s možností přípravy teplé vody pomocí přídavného zásobníku TV

Evodens Pro AMC

Vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci. Rozsah jmenovitého výkonu 43 - 115 kW.

 

 

mpx compactMPX Compact

Jednoduché kotle pro vytápění s 1 topným okruhem a možností přípravy teplé vody pomocí samostatného nebo integrovaného zásobníkového ohřívače.

 

 

 

 

innovensInnovens

Kondenzační kotle pro vytápění velkých výkonů vybavené pro řízení v kaskádě i vstupem pro nadřazenou regulaci.

 

 

 

 

 

V případě zájmu o některý z kotlů výše, nás neváhejte kontaktovat emailem (info@kotelnaklic.cz) nebo telefonicky (774 898 028) a my se s Vámi spojíme s nezávaznou nabídkou včetně kompletní instalace uvedení do provozu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení